Newsy

Przyczyń się do zwycięstwa No Mercy na Mistrzostwach w Chicago!

2016-05-17

Nowy sezon dla oficjalnej kobiecej Kadry Polski, teamu No Mercy, to ogromne wyzwanie. Już we wrześniu br. zespół planuje wystartować w Spadochronowych Mistrzostwach Świata FAI (Federation Aeronautique Internationale) w Chicago, aby zmierzyć się z najlepszymi drużynami na świecie. W tym celu został uruchomiony crowdfundingowy program wsparcia na polakpotrafi.pl, dzięki któremu każdy może przyczynić się do ich zwycięstwa w tej najbardziej prestiżowej imprezie spadochronowej na Świecie! 


No Mercy to cztery kobiety uprawiające zespołową akrobację spadochronową FS4. W skład teamu wchodzą: Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Karina Laszuk, Iwona Raczkiewicz i Olimpia Patej. Ich determinacja, oraz wielkie zaangażowanie zadecydowały o powstaniu teamu, który jako pierwszy w historii polskiego spadochroniarstwa został powołany do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej.


No Mercy działa pod patronatem Aeroklubu Polskiego, jednak mimo wielu sukcesów drużyna otrzymuje jedynie symboliczne wsparcie od związku. Dlatego też crowdfundingowa akcja No Mercy pt. „Marathon po Marzenia” na platformie polakpotrafi.pl to szansa dla zespołu na solidne przygotowanie się do Spadochronowych Mistrzostw Świata FAI w Chicago, a wręcz możliwość uczestniczenia w tej najbardziej prestiżowej imprezie spadochronowej. Koszt udziału w zawodach wraz z pełnym przygotowaniem to ponad 100 tys. złotych. Aby zmierzyć się z najlepszymi drużynami na świecie zespołowi brakuje jeszcze 50 tys., które ma nadzieję uzbierać poprzez wspomnianą akcję w ciągu 46 dni. Osoby, które wesprą No Mercy nie tylko otrzymają specjalne upominki, w tym możliwość lotu w tunelu aerodynamicznym czy wręcz oddania skoku spadochronowego z zespołem, ale to dzięki nim oficjalna Kadra Polski będzie miała szansę dumnie reprezentować nasz kraj i być może stanąć najwyżej na podium!

Powrót do listy