Newsy

Drużyna No Mercy najlepsza na III Otwartych Mistrzostwach Polski w Indoor Skydivingu 2016!

2016-10-03

Sezon na skoki w tunelu aerodynamicznym oficjalnie wystartował a  zawodniczki z No Mercy rozpoczęły go w najlepszej formie. Drużyna, która w ubiegłym miesiącu mierzyła się z najlepszymi teamami na Mistrzostwach Świata w Chicago, zakończyła spotkanie jako najlepsza polska drużyna. Tym samym team pobił swój dotychczasowy życiowy rekord w tunelu aerodynamicznym zyskując łącznie 206 punktów w klasyfikacji generalnej oddając jedynie 11 punktów drużynie Khaos z Włoch z 1 miejsca. 

Zespołowa akrobacja spadochronowa FS4 to dyscyplina, która wymaga zaangażowania, niezwykłej precyzji, techniki, szybkości, refleksu, pamięci i ogromnego zaplecza doświadczeń. Podczas lotu w tunelu zadaniem drużyny jest prawidłowe zbudowanie jak największej liczby kolejnych, zadanych figur w wyznaczonym czasie 35 sekund. 

Już w połowie października, w podwarszawskim Ożarowie odbędzie się 2 Puchar Świata w Indoor Skydivingu, podczas którego No Mercy po raz kolejny zmierzy się ze swoimi rywalami.

W skład teamu No Mercy reprezentującego Polskę w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4 wchodzi pięć zawodniczek: Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Karina Laszuk, Iwona Raczkiewicz i Olimpia Patej. Ich determinacja, oraz wielkie zaangażowanie zadecydowały o powstaniu teamu, który jako pierwszy w historii polskiego spadochroniarstwa został powołany do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej.

Powrót do listy