Newsy

Burza oklasków po premierze "Histerii Miłosnych"

2012-11-08

8 listopada br. na deskach Teatru Studio Buffo odbyła się huczna premiera sztuki „Histerie miłosne” – nowej polskiej adaptacji wielokrotnie nagradzanego hitu nowojorskiego Broadwayu „Luv” autorstwa Murraya Shisgala. Główne role spektaklu w reżyserii Piotra Jędrzejaka brawurowo zagrali: Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa.

„Histerie miłosne” to oryginalny, zabawny i ironiczny komentarz na temat współczesnych, niedojrzałych emocjonalnie 30-latków, którzy wpadają w stany „histerii miłosnej” desperacko poszukując uczucia, które ma stać się remedium na ich życiowe problemy. Sztuka łączy elementy absurdalnego humoru i klasycznej farsy. Czarny humor miesza się tu z grozą, a bohaterowie znajdujący się na życiowych zakrętach stają się tym śmieszniejsi, im trudniejsze jest ich położenie.

„Histerie miłosne”  to kolejna produkcja firmy Tito Productions. Po sukcesie sztuk „Boeing Boeing”, „I love you”, „Wielki apetyt” i „Czterdziestka w opałach” producenci Katarzyna Fukacz-Cebula i Damian Słonina zaproponowali widzom kolejną przebojową komedię w doborowej obsadzie, która na pewno na długo zagości na deskach teatralnych w całej Polsce.  Spektakle będzie można zobaczyć w grudniu i styczniu  w Teatrze Studio Buffo.

Powrót do listy